Kredi borçlarınızı birleştirerek daha uygun bir ödeme planı ile yeniden yapılandırmak artık çok kolay.

 
Üye olun ve kredilerinizi birleştirip yeniden yapılandırmak için kolayca talepte bulunun.
Facebook ile Giriş Yap

TEKKREDİ NEDİR?

Tek Kredi
Tekkredi, mevcut ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı, tek bir kredi altında birleştirerek yeniden yapılandırmanıza yardımcı olur.
Tek Banka
Tekkredi'den yapacağınız kredi birleştirme işlemi sonrasında, mevcut borçlarınız kapanarak anlaşmalı olduğumuz bankalar arasından sizin seçtiğiniz tek bir bankada birleştirilir. Bu sayede farklı bankalarla ayrı ayrı uğraşmak zahmetinden kurtulursunuz.
Tek Ödeme Planı
Kredileriniz ve kredi kartı borçlarınız tek bir bankada birleştiğinde mevcut ödeme planlarınız, tek bir ödeme planına dönüşmüş olur ve aylık ödeme planınız rahatlar.

NEDEN TEKKREDİ?

Kolay
Kredi birleştirme ve yapılandırma sürecinizi evinizin rahatlığında, kendinize uygun olan vakitte, kullanımı çok kolay ve basit bir sistemden yapabilirsiniz.
Güvenilir
Tekkredi.com Türkiye'nin en güvenilir kurumlarıyla işbirliği içinde ve BDDK mevzuatına uyumlu çalışmaktadır. Kişisel bilgileriniz ise en yüksek güvenlik standartlarıyla korunur ve teminatımız altındadır.
Hızlı
Tekkredi.com üzerinden başvuru yapmanızı takiben anlaşmalı bankalarımız sizi değerlendirir ve sadece 3 iş günü içerisinde olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır.

NASIL ÇALIŞIR?

Üye Ol ve Talepte Bulun
Kimlik ve gelir bilgilerinizi paylaşın, oluşturacağımız kredi raporunuzdaki bilgileri doğrulayın ve kredi birleştirme ve yapılandırma talebinde bulunun.
Teklifi Değerlendir
Anlaşmalı olduğumuz bankalardan gelen teklifleri inceleyin ve koşulları değerlendirin.
Teklife Başvur
Size en uygun olduğunu düşündüğünüz teklife ön başvurunuzu yapın ve en kısa zamanda kredi birleştirme ve yapılandırma sürecinizi tamamlayın.

NE SUNUYORUZ?

Kolay başvuru, hızlı teklif
Birkaç basit adımda hemen talepte bulunup, 1 iş günü içerisinde tekliflerinizi görüntüleyebileceksiniz.
Daha uygun aylık ödeme
Mevcut kredi borçlarınızın ödeme planları, birleştirilip, daha uzun vade ile yeniden yapılandırıldığında daha uygun aylık ödeme planına dönüşecek, geri ödemeleriniz rahatlayacak.
Tek bankayla çalışma
Kredileriniz tek bankada birleşip yeniden yapılandırılacağı için, artık birçok bankayla uğraşma zahmetine gerek kalmayacak.
Yeniden yapılandırma
Ek bir kredi borcuna girmeden mevcut kredi borçlarınızı kapatarak, tek bir ödeme planı altında takip edebileceksiniz.
Süreç boyunca destek
Tekkredi.com tüm süreç boyunca sorularınız ve başvurunuzu başarıyla tamamlamanız için yanınızda olacak.
Yüksek Güvenlik Standardı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) mevzuatlarına uyumlu olarak Türkiye’nin en saygın finansal kurumları ile işbirliği içinde çalışırken, bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği konusunda içiniz rahat olacak.